Dowiedz się więcej

Prawo gospodarcze w Łowiczu

Prowadzenie własnej działalności nie jest prostym zadaniem. Wiąże się z koniecznością spełniania wielu zasad, formalnościami, zawiłym prawem. Z tego powodu warto skorzystać z pomocy prawnika! Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie prawa gospodarczego dla Klientów z Łowicza i okolic.

Współpracujemy zarówno z jednoosobowymi działalnościami, małymi firmami, jak i sporymi przedsiębiorstwami. Wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza sprawiają, że jesteśmy w stanie pomóc nawet w przypadku wyjątkowo skomplikowanych spraw. Kancelaria działa od kilkunastu lat. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny i profesjonalny, niezależnie od charakteru sprawy.

Usługi dotyczące prawa gospodarczego dotyczą najczęściej:
– doradztwa prawnego,
– opiniowania umów i innych dokumentów,
– spraw z zakresu funkcjonowania spółek osobowych i kapitałowych,
– udziału w negocjacjach.

prawo gospodarcze łowicz

Prawo gospodarcze Łowicz

Możemy pomóc na każdym etapie prowadzenia działalności. Często współpracujemy z osobami, które dopiero zamierzają zakładać działalność. Tłumaczymy poszczególne zagadnienia prawne i doradzamy, jaka forma prawna owej działalności będzie najbardziej odpowiednia. W tym kontekście warto wspomnieć o przygotowywaniu różnych dokumentów (np. statutów, umów inwestycyjnych).

Pomożemy w zakładaniu spółki i jej rejestracji do KRS. Do tego możemy pomóc w przypadku ewentualnej likwidacji spółek, łączenia z innymi podmiotami. Współpraca z prawnikiem jest potrzebna w wielu przypadkach. Pozwala ustrzec się przed podjęciem pochopnej decyzji, która będzie niosła ze sobą negatywne skutki w przyszłości. W każdym przypadku dobro Klienta jest dla nas najważniejsze.

Możemy także pomóc w przekształcaniu jednoosobowych działalności gospodarczych w spółki, a także doradzać i reprezentować Klienta w przypadku zmian spółek osobowych i kapitałowych.

Doskonale wiemy, że prawo gospodarcze się zmienia. Z tego powodu warto skorzystać z pomocy Kancelarii w Łowiczu – zawsze będziesz mieć pewność, że podejmowane przez Ciebie decyzje i inne działania są zgodne z obowiązującymi przepisami.

W razie takiej konieczności będziemy reprezentować Klienta w postępowaniach sądowych oraz przedsądowych. Proponujemy jednorazowe porady prawne, a także stałą współpracę.

Jeśli masz jakieś pytania lub coś jest dla Ciebie niejasne, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Chętnie udzielimy odpowiedzi, a także zaproponujemy termin spotkania i wytłumaczymy formę współpracy.