Dowiedz się więcej

Prawo rodzinne w Łowiczu

Sprawy z zakresu prawa rodzinnego są szczególnie delikatne. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zapewniamy, że do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny i wyrozumiały. Oferujemy nie tylko wsparcie prawne, ale też psychiczne podczas różnego rodzaju postępowań. Zapraszamy osoby z Łowicza i okolic.

Prawo rodzinne jest obszerną dziedziną prawa. Kancelaria może pomóc między innymi w przypadku spraw, takich jak:
– rozwody,
– separacje,
– alimenty (zasądzenie, uregulowanie, podwyższenie, obniżenie),
– intercyzy,
– podział majątku,
– rozdzielność majątkowa,
– kontakty z dziećmi i władza rodzicielska,
– ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa.

prawo rodzinne łowicz

Nawet jeśli wyżej nie wymieniono interesujących Cię spraw z zakresu prawa rodzinnego, to nie krępuj się skontaktować z Kancelarią w Łowiczu. Postaramy się dopasować do Twoich potrzeb i pomóc!

Prawo rodzinne Łowicz

Szczególnie często prawo rodzinne dotyczy rozwodów. Wiemy, że nie są to proste doświadczenia, które mogą znacznie obciążać psychicznie. Pomoc prawnika jest przez to bardzo dobrym rozwiązaniem. Będziemy godnie reprezentować dobro Klienta, co pomoże ustrzec się przed ewentualnymi, nieroztropnymi decyzjami podejmowanymi w zrywie emocji. Prowadzimy zarówno sprawy bez, jak i z orzekaniem o winie.


Zdajemy sobie sprawę, że w wielu przypadkach alimenty są nieadekwatne do sytuacji. Czasami też osoba z obowiązkiem alimentacyjnym wstrzymuje się z wypłacaniem świadczeń. W zakresie tego rodzaju spraw również pomagamy! Dochodzą do tego sytuacje dotyczące opieki nad dzieckiem i rozdzielności majątkowej. Zawsze rzetelnie analizujemy problem Klienta, gromadzimy ewentualne dowody i staramy się szybko znaleźć najlepsze rozwiązanie.


Posiadamy wieloletnie doświadczenie i pomagamy Klientom w zakresie prawa rodzinnego wyjątkowo często. W każdym przypadku zadbamy o Twoje dobro. Będziemy także tłumaczyć poszczególne zagadnienia i podejmowane decyzje. Dzięki temu będziesz mieć pełną świadomość na temat prowadzonej sprawy.


Często reprezentujemy Klientów w trakcie procesów sądowych. Samodzielne działania w tym zakresie mogą nieść za sobą wiele negatywnych konsekwencji, dlatego serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy.

Masz jakieś pytania lub interesuje Cię nasza oferta? W takim razie zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Chętnie udzielimy odpowiedzi i zaproponujemy formę współpracy oraz termin spotkania z prawnikiem.

Prawo rodzinne nie będzie miało przed Tobą tajemnic!