Dowiedz się więcej

SPECJALIZACJE

Oferujemy wieloaspektowe wsparcie prawne. Stworzyliśmy konkretne i skuteczne rozwiązania, dzięki którym pomoc prawną możemy oferować w wygodnej dla Klienta formie.

Wśród wiodących usług Kancelarii należy wyróżnić sprawy  sądowe w sporach z bankami dotyczące umów  frankowych oraz  sprawy sądowe w sporach z instytucjami finansowymi dotyczące pożyczek (wygórowanych prowizji). 

Pomagamy osobom zadłużonym, sprawując kompleksowy nadzór nad przebiegiem czynności egzekucyjnych prowadzonych przez komorników i windykatorów.

Konstruujemy pozwy przeciwegzekycyjne (pozwy mające na celu pozbawienie wykonalności prawomocnych tytułów wykonawczych w postaci wyroków bądź nakazów zapłaty) oraz skargi na czynności Komorników.

Pomoc i porady prawne w Łowiczu

Oferowane przez nas porady prawne i pomoc prawna w Łowiczu bazują przede wszystkim na doświadczeniu z różnych gałęzi prawa. Działamy w zakresie prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, prawa gospodarczego, prawa bankowego, prawa budowlanego, prawa upadłościowego, prawa transportowego, spraw egzekucyjnych, a także prawa karnego.

Porady prawne Łowicz

Działamy na rynku prawniczym od kilkunastu lat. Nieprzerwanie podwyższamy nasze kompetencje, współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi specjalistami. Dzięki temu Klient zawsze może mieć pewność, że proponowane przez nas porady prawne w Łowiczu pomogą w uporaniu się z danym problemem. Na pewno nasza współpraca będzie owocna.

Pomoc prawna jest wymagana w różnych sytuacjach. Wiemy, że te nierzadko są bardzo delikatne. Zapewniamy, że działamy, mając na celu wyłącznie dobro Klienta. Do każdego podchodzimy indywidualnie i w sposób profesjonalny, niezależnie od charakteru danej sprawy. Jesteśmy również terminowi i dokładni w swoich działaniach.

Pomoc prawna Łowicz

 

Pomoc prawna w Łowiczu dotyczy wielu dziedzin prawa i często są to jednorazowe porady, jednak możemy także kompleksowo zająć się daną sprawą, a także wejść w stałą współpracę. Zapraszamy zarówno Klientów indywidualnych, jak i małe firmy oraz duże przedsiębiorstwa.

W razie jakichkolwiek pytań lub zainteresowania poradami prawnymi i pomocą prawną w Łowiczu prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy i zaproponujemy termin spotkania.